Thielemans (Consultent Electronic Banking, 41 jaar) woont sinds 2004 in de Vrijheidsstraat te Liedekerke en is hier destijds "blijven hangen" door de liefde voor zijn partner Lincy De Mey. Gedurende deze 14 jaar dat hij als Liedekerkenaar door het leven gaat, heeft hij hier niet alleen een toffe en ruime vriendenkring opgebouwd, maar heeft hij Liedekerke ook in al zijn aspecten leren kennen én is hij eveneens verliefd op ons dorp geworden.

Omdat hun 2 kinderen hier zullen opgroeien én de gemeente hem nauw aan het hart ligt, wil hij zich inzetten voor de verdere ontwikkeling van onze mobiliteit en de groene omgeving.

Welkom bij CD&V. Onze websites maken gebruik van cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren. Lees onze Cookie Policy voor meer informatie. Ons cookiebeleid en deze voorkeuren gelden voor alle CD&V-websites. Door op 'Akkoord' te klikken, ga je akkoord met de geselecteerde cookies.